Kūno odos priežiūros priemonės: kodėl svarbu jas naudoti?

Moterys labai dažnai daug dėmesio skiria savo veido odai, tačiau pamiršta labai svarbų dalyką, į kurį tai pat reikėtų stipriai atsižvelgti – kūno oda. Ji nėra tokia jautri ir lepi kaip veido oda, tačiau geras rūpinimasis gali atnešti daug naudos ir padėti išspręsti kai kurias odos problemas. Jei kūno oda sausėja, nėra švelni ar tokia stangri kaip norėtųsi, galbūt nenaudojami kūno kremai, sviestas ar losjonas, kurie gali pagerinti odos būklę. Net ir jokių problemų neturinčiai odai tokios priemonės yra labai naudingos, nes jos ne tik stangrina, bet ir leidžia džiaugtis jaunatviškesne odą kur kas ilgesnį laiką. Taigi, nepamirškite, jog rūpintis kūno oda reikia taip pat intensyviai kaip ir veido oda.

Kūno kremaiKūno kremai ir kitos priemonės šiais laikais labai skirtingi, todėl galima rasti visiems odos tipams tinkančių priemonių, kurios pasižymi reikiamomis savybėmis. Vieni labiau drėkina, kiti maitina ar yra papildyti itin naudingais vitaminais. Žinoma, išsirinkti kas jums tinka yra ganėtinai sunku, kadangi karais nusiperkamos per sunkios arba per lengvos priežiūros priemonės. Itin riebūs kūno kremai gali netikti normalią ar riebesnę odą turinčioms moterims, todėl bus jaučiamasi nemaloniai. Taigi, labai svarbu suprasti ir atsirinkti geriausią variantą. Kartais užtenka lengvesnės tekstūros losjono, jog oda būtų pakankamai sudrėkinta, tad verta pagalvoti kuri priemonė pravers jums. Nebandžius visų priemonių greičiausiai bus nelengva išsirinkti, tačiau vėliau tikrai žinosite kas jūsų kūno odai tinka. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Labai svarbu žiūrėti ir į kūno kremų sudėtį. Tai galioja ir renkantis losjonas ar kūno sviestus. Labai svarbu, jog juose nebūtų tokių aršių ingredientų kaip Sodium Lauryl Sulfate. Taip pat labai netinkamas ingredientas yra propilenglikolis. Parafinas bei vazelinas taip pat nėra tos sudedamosios dalys, kurios turės daug naudos jūsų kūno odai. Geriausia jei pirmoji sudėtinė kremo dalis yra vanduo, o toliau galima pastebėti kokius nors puikius aliejus, vitaminus, ekstraktus.

Žiemos metu verta rinktis tokius kremus, kurie yra nukreipti į odos maitinimą, na, o šiltuoju sezonu galima rinktis lengvesnes priemones, kurios drėkintų ir suteiktu apsaugą nuo saulės ar kitų ne itin teigiamų aplinkos veiksnių.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>