Pilvo plastika: ką žinoti prieš pasiryžtant?

Itin greitai svorio numetę asmenys gali susidurti su atsiradusiu odos pertekliumi. Svorio praradimas dažniausiai būna susijęs su dietomis arba gimdymu, po kurio oda ne visuomet sugeba atsistatyti ir sugrįžti į savo pirminę vietą. Tokia problema yra ganėtinai normali, tačiau daugeliui moterų tai sukelia nepasitikėjimą savimi. Visgi odos perteklius gali atrodyti neestetiškai, kelti pasitikėjimo savimi problemas ir net trukdyti puoštis kai kuriais atviresniais drabužiais. Norint tokią problemą išspręsti, tikrai ne visuomet gali padėti sportas ar tinkama mityba. Daugeliu atveju bus reikalingas plastikos chirurgas Vilniuje, kuris operacijos metu galėtų odos perteklių tiesiog pašalinti. Vilniaus mieste tikrai galima rasti puikiai savo darbą atliekančius specialistus, kurie pasirūpins, jog operacija praeis sklandžiai ir jūs vėl galėsite mėgautis pasitikėjimu savimi.

Plastikos chirurgas VilniujeKartais pasitaiko ir tokių atvejų, kai plastinė operacija negali būti atlikta, tačiau daugeliu atveju tai geriausias sprendimas tokiai problemai. Žinoma, plastikos chirurgas Vilniuje įvertins galimybes konsultacijos metu, todėl visuomet pirmas žingsnis yra būtent užsiregistravimas apžiūrai. Jei operacija nusprendžiama atlikti, reikia nusiteikti vėliau su savimi dirbti, kadangi formas galima greitai prarasti, jei neprisižiūrima.

Tam, kad plastikos chirurgas Vilniuje nebūtų reikalingas pilvo plastikai atlikti, reikėtų pagalvoti apie tokios problemos atsiradimo galimybę prieš pradedant griežtas dietas. Žinoma, gimdymas yra visai kitas reikalas, tačiau griežtos dietos tikrai gali būti pakeičiamos. Jei svorio metimas vyksta lėtai, ilgesnį laiką, oda gali lengviau spėti susitraukti, todėl vėliau odos pertekliaus būna mažiau arba nebūna išvis. Žinoma, labai svarbu taip pat nepamiršti visavertės mitybos, jog oda būtų aprūpinama visomis reikalingomis medžiagomis. Taip pat svarbu ir tai, kad būtų geriama kuo daugiau vandens. Jis turi labai daug įtakos odos elastingumui, stangrumui. Pagerinti odos būklę ir užkirsti kelią odos pertekliaus atsiradimui gali kremai, kurie papildyti vitaminais, naudingais aliejais.

Kai kuriais atvejais pilvo plastika atliekama kartu su riebalų nusiurbimu. Žinoma, ne visiems tokią operaciją galima atlikti dėl svorio, kartais tenka jo numesti, jeigu kmi būna didesnis nei 30. Taip po operacijos būna lengviau gyti pjūviams, o taip pat greičiau atsigaunama ir rezultatai būna geresni. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>