Sidabriniai vestuviniai žiedai: verta ar geriau rinktis auksą?

Norite vestuvinio žiedo, kuris ne tik atrodytų puikiai ir būtų geros kokybės – tokiu atveju siūlome rinktis tokius, kurie gaminti specialiai šiai gražiai šventei. Paprasti vestuviniai žiedai sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo ir tuo pačiu vis labiau džiugina galimybėmis turėti tokius rankų papuošalus, kurie tarnaus ilgus metus.

Tiesa, šiuo metu vestuvių šventei vis dažniau pasirenkami sidabriniai žiedai, kurie pirmiausiai džiugina kaina. Ji gana maža, tačiau pats žiedas atrodo puikiai, tad čia ir kyla klausimas – ar verta visada mokėti daugiau.

žiedaiTaigi, pradėsime nuo to, kad sidabriniai žiedai dažniausiai pasirenkami tada, kai norisi sutapyti. Žinoma, jie yra kur kas pigesni nei auksiniai. Tiesa, kai kuriuo jas renkasi tik todėl, kad jie atrodo tarsi balto aukso, tad galima sakyti, kad jie ir buvo pasirenkami, tačiau kainos prasme – sidabras kur kas pigesnis. Visgi, mes siūlome rinktis tai, kas Jums labiausiai tinka ir patinka ir paprasčiausiai kuo mažiau dėmesio skirti etiketui, kuris kartais gali paskatinti rinktis tokius žiedus, kurie ne iki galo Jums patinka.

Juolab, sidabriniai žiedai taip pat gali būti dekoruojami su kristalais bei brangiais akmenimis. Tuo tarpu visada galima rasti variantus ir su cirkoniu, tad kiekvienas renkasi tai, kas jiems labiausiai tinka. Bet kuriuo atveju – ieškodami žiūrėkite, kad konkretus žiedas tiktų Jūsų porai ir labiausiai jai patiktų, kadangi jokio skirtumo kokioje kategorijoje yra siūlomi vestuviniai žiedai – jie gali būti labai paprasti, kasdieniniai, tačiau turi Jums kelti geras emocijas.

Paprasti vestuviniai žiedai, kurie gaminti iš sidabro, taip pat gali atrodyti labai prabangiai, tad svarbiausia susipažinti su pasiūla. Ji dažniausiai patiekiama internete, tad palyginti galimybes ir rasti Jums labiausiai tinkamą – nebus sunku.

Rinktis turi abi žmonės, kadangi ir žiedai turi atitikti abiejų poreikius.

Paprasti vestuviniai žiedai, kurie kainuoja labai pigiai, gali atrodyti puikiai. Svarbiausia skirti dėmesio smulkmenoms ir atrasti tokius, kurie labiausiai Jums tinka. Esame tikri, kad tokiu atveju šis meilės simbolis visada bus ant Jūsų rankų.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>