PVC valtys: kaip išsirinkti geriausią variantą?

ValtysValtys yra vienas populiariausių atributų vasaros metu. Daugelis vyrų mielai su ja leidžiasi ne tik papramogauti ramiai pasiplaukiojant, bet ir pažvejoti. Iš esmės tinkamai pasirinkta valtis tikrai gali būti palydovė visus metus, padedanti džiaugtis žvejybos teikiamomis naudomis. Žinoma, išsirinkti gali būti ne taip ir lengva, visgi jų įvairovė iš tiesų didelė. Jei plastikinės ar aliuminio valtys nedomina, tuomet daug geriau pagalvoti apie PVC. Jos tikrai geros ne tik pirmą kartą įsigyjantiems valtį, bet ir tiems, kurie be valties neįsivaizduoja savo gyvenimo. Jei dar neturite patirties perkant valtį, tuomet padės keli patarimai ir vertinimo kriterijai, pagal kuriuos sėkmingai rasite tai, ko ieškote.

Valties ilgis gali būti visoks, tad vienintelis dalykas kas jums turi rūpėti yra tai, kokį žmonių kiekį joje norite talpinti. Jeigu nuolat žvejojate ir plaukiojate vieni, tuomet nėra tikslo pirkti didžiulės valties. Žinoma, net ir vienos vietos valtį geriau pasirinkti kiek ilgesnę, jog tilptų daiktai, kuriuos norisi pasiimti su savimi. Didesnės valtys tinka labiau, jei mėgstate papramogauti su šeima ar artimais draugais, tuomet kur kas praktiškiau būtų yra pirkti iškart talpesnę, jog vėliau valties nereikėtų keisti.

Dugnas gali būti pripučiamas, minkštesnis arba kietas ir stabilus. Iš esmės nėra blogo varianto, tačiau ką daugelis specialistų rekomenduoja – pirkti kieto dugno valtį, jei ruošiatės joje ilgai prabūti. Trumpiems pasiplaukiojimams bus pigiau ir praktiškiau rinktis pripučiamą dugną, na, bet žvejybai jis gali netikti. Kartais gaudant žuvis prireikia ir atsistoti, jog ją ištraukti – žvejyboje pasitaiko įvairiausių nuotykių, todėl stabilumas tikrai prideda patogumo ir geresnės patirties. Labiausiai rekomenduojami kieti dugnai būna iš faneros arba aliuminio. Jie puikiai tinka ir tuomet, kai valtis yra su varikliu. Puikų valčių pasirinkimą rasite – https://www.garantboats.eu/.

Ar valčiai reikalingas bus variklis verta irgi nuspręsti iškart, nes nusipirkus paprastą valtį, be specialios vietos varikliui, jo vėliau įsirengti galimybės nebus ir reikės pirkti visą naują valtį. Jei iškart apsispręsite tvirtai, apsisaugosite nuo tolimesnių išlaidų. Žinoma, jei variklis tikrai nereikalingas ir nežadate jo turėti ateityje, tuomet geriausia neapsikrauti ir džiaugtis pigesniais valčių variantais.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>